waarschuw redactie
Gebruikersnaam:
gultoprak
Level:
Datum:
donderdag 5 jun 2008, 00:37
Categorie:
Geldzaken & Recht - Juridisch advies 
Antwoorden:
1
Trefwoorden:
 

Hallo,
Ik heb een contract met het uitzendbureau tot 1 oktober 2008.
In het contract zijn geen arbeidsuren vermeld.
Ik werk nu al ruim een jaar gemiddeld 7 uur per week.
Momenteel is het zo dat het uitzendbureau geen werk voor mij heeft.
Zijn ze verplicht om mij door te betalen ?
In artikel 4.2 staat het volgende:
Bij het wegvallen van uitzendarbeid (leegloop) wordt het terugvalloon conform artikel 13 van de CAO aan werknemer uitbetaald.