an
door andre611 Sep 21, 2015 om 13:32
Geldzaken & recht

Emailadres vakantieveilingen bestaat niet

E-mail aan het in de uitzending van 19 sept. jl vermelde adres; oplossing@vakantieveilingen.nl blijkt onbestelbaar.
Hiervan ontving ik op 21 sept. een postmaster-melding.

3737 3 Rapporteer

Deze vraag is gesloten en kan niet meer worden beantwoord. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vragen sluiten mogelijk niet meer aan bij de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

kl
door klaproos21 - Sep 21, 2015 om 14:02
6 Antwoorden / 6 Vragen
0

Geachte,

Heb ik dus ook gehad nu in contact gekomen met klantenservice@vakantieveilingen.nl
er blijkt een storing te zijn.
Beide fout meldingen van mezelf door gestuurd en ze gaan er naar kijken.
Al met al nog geen geld terug van hotelpas maar volhouden.

edrick3
door edrick3 - Sep 21, 2015 om 14:37
27632 Antwoorden / 85 Vragen
0

Hallo andre611,

Nogmaals proberen zou ik zeggen.

Zou dit bericht ook even doorgeven aan de redactie:
klik links onderaan deze pagina onder Algemeen op 'Contact met Kassa'.

Met vr.gr.

kl
door klaproos21 - Sep 21, 2015 om 15:10
6 Antwoorden / 6 Vragen
0

Geachte,

Contact met redactie Kassa is inmiddels gebeurd.

Vr.Gr.K.

Terug naar de vraag

Nieuw op Vraag & Beantwoord

It
Ita8888 - Apr 17, 2024 om 15:25
Vrije tijd & tuin

Is kleur van de hout lak of beits bepalend voor levensduur buiten?

Ik hoorde van iemand dat donkere kleuren minder lang mee gaan en barstnin ezon.Klopt dat? Wij overwgen voor zwart te gaan. Lees meer

j
j jonker - Apr 17, 2024 om 20:12
Elektronica & tv

Contract youfone ontbinden

sins begin maart heb ik youfone wekelijks gebeld gemailt omdat mijn tv steeds vastliep telefoon niet doet internet slecht.
je mag voor €100 per maand toch wel iets goed verwachten? dus kan ik hierdoor van mijn contract af Lees meer

Pa
Paul B01 - Apr 17, 2024 om 15:48
Auto & vervoer

Tussentijds opzeggen autoverzekering

Hoi Ik ben dramatisch ontevreden over FBTO, je "spreekt" daar nog slechts chatbots en beetje contact duurt vele uren. Kan ik voor formele eind datum contract weg?  Ik ben daar 36 jaar klant, DEZE autoverzekering loopt formeel tot 30-10-2024 Lees meer