gu
door gultoprak - 05 Jun 2008 om 00:37
Geldzaken & recht

Arbeidsovereenkomst fase b

Hallo,


Ik heb een contract met het uitzendbureau tot 1 oktober 2008.


In het contract zijn geen arbeidsuren vermeld.


Ik werk nu al ruim een jaar gemiddeld 7 uur per week.


Momenteel is het zo dat het uitzendbureau geen werk voor mij heeft.


Zijn ze verplicht om mij door te betalen ?


In artikel 4.2 staat het volgende:


Bij het wegvallen van uitzendarbeid (leegloop) wordt het terugvalloon conform artikel 13 van de CAO aan werknemer uitbetaald.

373 1 Rapporteer

Deze vraag is gesloten. De vraag kan niet meer worden beantwoord.

door stacey - 05 Jun 2008 om 08:59
0 Antwoorden / 0 Vragen
0

----Arbeidskrachten in fase B en C hebben een regulier dienstverband bij de uitzendorganisatie waarvan fase B voor bepaalde en fase C voor onbepaalde duur.  Fase B duurt 24 maanden.


De uitzendkracht heeft recht op doorbetaling van het salaris indien het uitzendbureau geen werk heeft.    Fase A, B en C   --- 


-------Wanneer de inlener de opdracht beëindigt wordt je uitzendovereenkomst niet automatisch ook beëindigd en moet de uitzendonderneming vervangend passend werk voor je proberen te vinden. Totdat dit gelukt is, heb je recht op een gedeelte van je loon. Zie voor de hoogte van dit loon de paragraaf over beloning (3.4.1.).


 


3.4.1 Loon bij geen werk


Zolang de uitzendonderneming geen passende vervangende arbeid heeft aangeboden en jou niet verweten kan worden dat je niet werkt, heb je recht op loon. Hoe hoog dit loon minimaal moet zijn lees je hier onder. Dit loon wordt berekend door te kijken naar het beginsalaris van twee functiegroepen lager dan de functie van jouw laatst beëindigde opdracht. Daar bovenop wordt een ervaringstoeslag gegeven van 2,75% per 52 gewerkte weken. Het loon dat je dan krijgt mag niet lager zijn dan 90% van het feitelijke loon van je laatst beëindigde uitzending en moet uiteraard tenminste gelijk zijn aan het wettelijk minimum loon. samenvatting uitzendcao.pdf  ---


 


--Als er vóór het aflopen van het contract in fase B geen werk meer voor je is, moet het uitzendbureau een andere baan voor je zien te vinden. Lukt dat niet, dan krijg je gewoon loon doorbetaald tot het einde van het contract. Uitzendwerk  ---

Terug naar de vraag

Nieuw op Vraag & Beantwoord

ne
netti - 11 Feb 2016 om 11:42
Auto & vervoer

Ik kom zelf niet uit de bijtelling

Mijn werkgever biedt mij een auto van de zaak aan. Ik ben alleenstaand met 2 kinderen. Mooi aanbod, maar ik heb toeslagen waar ik op gekort wordt ivm inkomstenbelasting.
Nu wil ik van tevoren weten wat ik op jaar- en maandbasis moet gaan betalen.
De auto wordt een semi hybride, dus dat is 14 procent bijtelling. Ik ga uit van een auto die 25.000 nieuwwaarde kost.
Ik meen dat ik nu no ... Lees meer

Shmalmelo.wim - 11 Feb 2016 om 13:13
Geldzaken & recht

Recht op ANW 7 jaar na overlijden echtgenoot

Anders gesteld: Heeft weduwnaar 7 jaar na overlijden echtgenoot recht op ANW-uitkering?
Betrokkene is in 2009 weduwnaar geworden. Gewerkt, ZZP-er. Januari 2015 lymfklierkanker geconstateerd, behandeltraject opgestart, niet in staat te werken, terugval inkomen tot 0. Sober geleefd van (beperkt) inkomen zoon (meerderjarig),verkoop auto en opmaken reserves. Thans werkzoekende. Er beginnen schuld ... Lees meer

an
andré maas - 11 Feb 2016 om 17:04
Huishouden & energie

Hoeveel mag een incasso bureau aan kosten in rekening brengen

ik heb een incasso van 1150 euro achterstand aan hypotheek.
nu brengt het incasso bureau meer dan 4000 euro aan kosten in rekening.
mag dit? Lees meer