gr
door groot68 Apr 13, 2016 om 19:23
Vakantie & reizen

Hotel kamer veiling ervaringen

Veiling gewonnen, wil boeken!
stuur e mail en krijg telkens bericht dat zij met nieuwe site bezig zijn.
zij streven binnen 72 uur te reageren.
nou dat werkt dus niet.
4 mails gestuurd en al 10 dagenbezig.
zijn er meer met deze ervaring?

1838 5 Rapporteer

Deze vraag is gesloten en kan niet meer worden beantwoord. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vragen sluiten mogelijk niet meer aan bij de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

marita5
door marita5 - Apr 13, 2016 om 19:35
11494 Antwoorden / 15 Vragen
0

Hallo Groot68 ,

Ervaringen kunt u hier lezen , klik op de rode regel .

http://qooqle.nl/?q=ervaringen+hotelkamer+veiling

Gerry1969
door Gerry1969 - Apr 13, 2016 om 20:01
3449 Antwoorden / 25 Vragen
1

Nu maar hopen dat je tussen november en februari wilt gaan, in het hoogseizoen is het bijna onmogelijk om met je gewonnen veiling iets te boeken. 
En let op, vaak komen er nog extra kosten ter plaatse bij. 
Diewilik

Ca
door Caroline de Klerk - May 1, 2016 om 21:09
1 Antwoorden / Vragen
0

Vanaf eind maart ben ik al bezig om een veiling te betalen wat niet kon vanwege problemen met de website. Al diverse mails gestuurd, krijg pas 12 dagen later reactie waar ik niets mee kan en nog geen stap verder, 1 dag ervoor krijg ik een incasso! Het betreffende hotel staat geeneens meer op hun website!
Telefonisch zijn zij niet bereikbaar, heb een keer 3 kwartier in de wacht gestaan. Ben nog steeds in afwachting van een reactie van Hotelkamerveiling. Alsnog de incasso betaald om te voorkomen dat hij nog hoger wordt en ondertussen maar wachten op een reactie. Ik ben er helemaal klaar mee!

tijger1
door tijger1 - May 1, 2016 om 21:13
42060 Antwoorden / 21 Vragen
1

U hebt geen veiling gewonnen, maar u hebt het hoogste bod uitgebracht.

costnix
door costnix - May 1, 2016 om 23:56
2874 Antwoorden / 1 Vragen
0

U bent gewoon in de veiling genomen!

Terug naar de vraag

Nieuw op Vraag & Beantwoord

fe
feminem - Mar 28, 2024 om 17:46
Geldzaken & recht

Onaangekondige prijsverhoging sportschool

Goedendag,

vanmiddag een onaangename verassing tijdens het nalopen van de financiele administratie. SInds 1 november 2023 heb ik een abonnement bij een sportschool. Deze sportschool heeft, zonder het aan mij bekend te maken, de abonnementsprijs verhoogd. Ik ben niets te beroerd om te betalen, laten we dat voorop stellen. Ik wil echter wel graag op tijd weten dat er een prijsverhoging aa ... Lees meer

ko
koenvdklundert - Mar 28, 2024 om 17:06
Huishouden & energie

Afvoer verstopt

Hoi, 

Momenteel hebben wij thuis erg veel last van terugkomende verstoppingen in onze afvoer. Ik probeer het telkens zelf op te lossen, maar zonder succes. Nu ben ik op zoek gegaan naar een loodgieter alleen vind ik de prijs echt belachelijk duur. 

Is er ergens een redder in nood met de gouden tip? Of weet er iemand een loodgieter die goedkoper is en netjes te werk gaat?? ... Lees meer

Kl
Kletskop - Mar 27, 2024 om 00:44
Geldzaken & recht
Meer gas "gebruikt" op dag van vervanging gasleiding

Meer gas "gebruikt" op dag van vervanging gasleiding

Onlangs heeft netbeheerder Enexis in onze straat alle gasleidingen naar de meter toe vervangen. Hiervoor kregen alle bewoners een brief en er werd een afspraak gemaakt zodat ze middels een schema verdeeld over meerdere dagen alle aansluitigen af konden gaan.
Op de dag dat wij aan de beurt waren zie ik in de app van mijn energieprovider dat ons verbruik juist op die betreffende dag een stuk h ... Lees meer