el
door elmarojo Sep 8, 2010 om 17:55
Computers & telefonie

Veilingsite

Hai, op de veilingsite bidyes.com heb ik een lacie harde schijf met koop nu gekocht. Nu heeft ie het nog nooit goed gedaan en geeft de veilingsite aan dat de leverancier ook aangeeft dat deze problemen zich vaak voordoen. Nu heb ik gezegd, geef me mijn geld wat ik betaald heb maar terug, en natuurlijk die biedingen.die ik gedaan heb.
Geven zij aan daT Ik in ieder geval geen geld terugkrijg.
Kan dit? Deze site heeft mijn zus al eerder meer dan 2 maanden op een product laten wachten, en als we er niet zelf achteraan waren gegaan, hadden we helemaal niets gehad.
Ben benieuwd op de reacties.

611 4 Rapporteer

Deze vraag is gesloten en kan niet meer worden beantwoord. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vragen sluiten mogelijk niet meer aan bij de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

ve
door verwijderd - Sep 8, 2010 om 18:17
0 Antwoorden / 0 Vragen
0

Hallo elmarojo,

Die site is de gróótste oplichterij / rijkmakerij die je maar kan wensen. Als je éénmaal bent ingelogd kan je, in het [u]gunstigste[/u] geval, voor € 1.050,00 à 1.000 bidjes kopen. Dus omgerekend kost één bidje € 1,05
Wanneer je een bod uitbrengt kost je dit één bidje en díe wordt omgezet naar het fabuleuze bedrag van € 0,01 (jawel één héle cent!). Wanneer er dus een artikel uit gaat met een maximum bod van € 35,00 heeft bidyes.com hier al een verdienste op van € 3.500,00 ! ! ! !
De handelswijze zal wellicht in de algemen voorwaarden staan die op de site te vinden zal zijn. Ik hoop niet dat je het erg vindt, maar ik ben niet verder wezen zoeken. Walgelijk dit zoort praktijken!

Het spijt me voor je dat je er op zo'n manier bij betrokken bent geraakt. Wat mij betreft: ééns maar nóóit meer, toch?

Ik wens je veel wijsheid voor de toekomst toe.

M.vr.gr.

G.

ve
door verwijderd - Sep 8, 2010 om 19:11
0 Antwoorden / 0 Vragen
0

Ja, je hebt gelijk, is dit niet iets om aandacht aan te besteden? Want er trappen zoveel mensen in, en uiteindelijk is het gewoonweg GOKKEN.

ve
door verwijderd - Sep 8, 2010 om 19:22
0 Antwoorden / 0 Vragen
0

In zoverre heb je gelijk, het is een bepaalde vorm van gokken, alleen niet in de wet! Als men zich geroepen voelt om hieraan deel te nemen is men hier uiteraard geheel vrij in. Maar, als je de calculator er bij pakt, kan je toch heel bedrogen uitkomen. Ik denk zelf dat hier wettelijk gezien niets mis mee is. Hierover is gewoon heel goed nagedacht door de ontwerper / bedenker.

Tenslotte nog dit: Iedereen is vrij om zich bij dit soort sites aan te melden en mee te doen. Maar dan achteraf niet komen klagen.

Bezint eer ge begint.

Mooie slotzin al zeg ik het zelf.....

M.vr.gr.

G.

ve
door verwijderd - Sep 8, 2010 om 20:02
0 Antwoorden / 0 Vragen
0

elmarojo

Een ezel stoot zich geen twee keer aan dezelfde steen. Of, toch wel?

Groetjes, ReadAC.

Terug naar de vraag

Nieuw op Vraag & Beantwoord

Mu
Murp - May 19, 2024 om 15:32
Garantie & verzekeringen

Verkeerd framenummer van (gestolen) fiets doorgegeven bij verzekering

Hoi iedereen,

Helaas is afgelopen week mijn e-bike gestolen.
Ik heb de fiets verzekerd na aankoop.

Na het indienen van de aangifte werd ik gebeld door de politie met de mededeling dat er al een fiets geregistreerd staat als gestolen met het hetzelfde framenummer/merk/type. Sterk verbaasd, want de fiets heb ik bij levering zelfs in elkaar moeten zetten. Zo nieuw was 'ie. ... Lees meer

Iv
Ivone - May 18, 2024 om 19:07
Huishouden & energie

Hoeveel dopjes Formil Rood gebruiken per wasbeurt?

Het flacon Formil zegt voor 42 wasbeurten inhoud te hebben, maar hoeveel gebruik je per wasbeurt? Lees meer

wi
witteke - Mar 5, 2024 om 14:40
Voeding & gezondheid

Extreme tandarts angst

Deze keer eens niet een vraag waar ik zelf mee te maken heb,maar voor een buurvrouw,die nauwelijks kan lezen en schrijven,sorry

Ze heeft extreme tandarts angst,wat ook is vastgesteld
En ze heeft zich laten vertellen dat in bepaalde gevallen de narcose bij de tandarts in de basisverzekering zit

Voor ze dit doet,wil ik dit zeker weten voor haar
Wat ik vind is
... Lees meer